cinske kopie

 

Každý se snaží ušetřit, kde se dá. A není divu, že toho řada převážně čínských firem využívá způsobem, že vyrábí levnější, nekvalitní kopie prakticky všeho, co vás jen napadne. Japonské designové Alu přístřešky (carporty) OneTrade ® nejsou výjimkou. A tyto napodobeniny tak nabízí i někteří  prodejci, kterým už naletělo několik zákazníku, jejichž radost z ušetřených peněz vystřídalo zklamání. Jak se tomu vyhnout, a jaké jsou mezi originálními přístřešky a jejich kopiemi rozdíly?

Na pohled identické, ale nekvalitní a nebezpečné

Čínské carporty od japonského originálu na první pohled velmi dobře poznáte. Propastné rozdílná je jejich kvalita a odolnost. Svědčí o tom fakt, že laciné kopie nemají statické zkoušky a atesty, nutné pro Evropu. Originální přístřešky OneTrade ® disponují všemi potřebnými certifikacemi včetně atestace provedené prestižní zkušebnou TÜV. 

Po nedávné silné bouřce to mnoho čínských "šmejdů" "padělků a napodobenin nevydrželo viz obrázky dole. Úspora v řádech několika tisíc korun se Vám posléze několikanásobně nevyplatí !

 cinske smejdy

Přístřešky OneTrade ® jsou rovněž 100% stabilní i za extrémně nepříznivých klimatických podmínek. Snadno odolávají větru až o rychlosti 120 Km/h. V případě vybraných modelů je to až úctyhodných 165 Km/h. Váš automobil je tedy stále v bezpečí, bez ohledu na to, jestli právě prší, sněží, řádí krupobití nebo vichřice.  U čínských kopií tuto jistotu nemáte. Dokonce se tak může kdykoliv stát, že přístřešek nevydrží nečekaně silný nápor větru a zřítí se přímo na vaše zaparkované auto… následky takovéto situace však mohou být i daleko horší.

Méně kvalitní je i UV ochrana a světelná propustnost střešní krytiny napodobenin. Nedokáží tak zabránit poškození vozu vlivem škodlivého záření a vzniku vysokých teplot v interiéru. Jejich hodnoty pod přístřeškem se potom od okolí liší i o více než 10° C. Japonské carporty OneTrade jsou však vybaveny 100% UVA a 75% UVB (IR) ochranou. A moderní polykarbonátová krytina propouští přes 90% světla, kterého je tak pod přístřeškem vždy dostatek a automobil se díky tomu neutápí v šeru.

Profesionální servis a 10 letá záruka

V naší nabídce najdete vždy pouze originální carporty té nejvyšší kvality. Na designové hliníkové přístřešky OneTrade ® poskytujeme nadstandardní 10 letou záruku. Dále poskytujeme prvotřídní servis včetně profesionální montáže přímo u zákazníka, kterou provádí naši zkušení čeští zaměstnanci. Na rozdíl od konkurenčních prodejců pak prokazatelně provádíme desítky montáží carportů i mnoha jiných značek. Které si navíc můžete prohlédnout v našem ukázkovém centru přístřešků a garáží (největší v ČR).

tuv - zpráva TÜV ke stažení ZDE

showroom

 

2013 © Copyright Hotovedomy s.r.o. | Všechna práva vyhrazena | HOBBYTEC.CZ

Hliníkové pergoly | Zimní zahrady | Plechové garáže | Přístřešky na vše | Vchodové stříšky | Zahradní domky |